2,059
edits
CrystalBen (talk | contribs) m |
CrystalBen (talk | contribs) m (added Paragon) |
||
Line 269: | Line 269: | ||
| Little Billard | | Little Billard | ||
| [[Adi_4|ADI Placeholder]] | | [[Adi_4|ADI Placeholder]] | ||
| <code>Place | | <code>Place Little Billard icon here</code> | ||
| [[CNCSA]] | | [[CNCSA]] | ||
| Europress Software / Pierre-Etienne / NOBLE | | Europress Software / Pierre-Etienne / NOBLE | ||
| 1.03 | | 1.03 | ||
|- | |||
| Paragon | |||
| [[Adi_4|ADI Placeholder]] | |||
| <code>Place Paragon icon here</code> | |||
| ? | |||
| Softdisk Publishing | |||
| 1.30F | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits