Difference between revisions of "Infrastructure"
Jump to navigation
Jump to search
Rootfather (talk | contribs) |
Rootfather (talk | contribs) |
||
Line 44: | Line 44: | ||
|pve-node-1.scummvm.net | |pve-node-1.scummvm.net | ||
|VM | |VM | ||
|- | |||
|???.scummvm.net | |???.scummvm.net | ||
|Backup server (vzdumps) | |Backup server (vzdumps) |