1,489
edits
m (Use correct color for Shaban) |
(Sync with the newly added games) |
||
Line 104: | Line 104: | ||
|- style="background:silver" | |- style="background:silver" | ||
|Game Name||Target Name||Status||Remarks||Has Screenshot | |Game Name||Target Name||Status||Remarks||Has Screenshot | ||
|- style="background:white" | |||
|[[Dreamscape]]||dreamscape||Unknown. ||Unknown.||No | |||
|- style="background:white" | |||
|[[Helga Deep In Trouble]]||helga||Unknown. ||Unknown.||No | |||
|- style="background:white" | |||
|[[Paintaria]]||paintaria||Unknown. ||Unknown.||No | |||
|- style="background:white" | |||
|[[Space Invaders]]||spaceinvaders||Unknown. ||Unknown.||No | |||
|- style="background:white" | |- style="background:white" | ||
|[[Space Madness]]||spacemadness||Unknown. ||Unknown.||No | |[[Space Madness]]||spacemadness||Unknown. ||Unknown.||No |
edits